Solankowy Koszmar z udziałem oborniczanina (foto)

Krzysztof Nowacki zajął 5 miejsce w kategorii open w Solankowym Koszmarze w Inowrocławiu.

W sobotę 31 sierpnia już po raz piąty w Inowrocławskich solankach odbył się Solankowy Koszmar, czyli bieg z przeszkodami na dystansie 5 i 10 km. W biegu tym wziął udział Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki. Na ponad 500 uczestników zmagań z błotem, liniami, oponami, ogniem i małpim gajem oborniczanin z czasem po niżej godziny zameldował się na mecie jako piąty w kategorii open na 10 km
Warto od czasu do czasu pojechać na jakiś bieg z przeszkodami aby zobaczyć czy możemy się czegoś nauczyć przyorganizacji kolejnej Formozy - mówił tuż po biegu Krzysztof Nowacki.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież