Oborniki. Wielki Jarmark w Mikołajki (foto)

Tegoroczny Świąteczny Jarmark w Obornikach odbył się 6 grudnia czyli w Mikołajki. Było świątecznie i kolędowo, pachniało przygotowywanym jadłem. Czy młody czy stary, każdy znalazł coś dla siebie.
- Utworzono .








