Przewodniczącym nadal jest Krzysztof Hetmański!
Podczas dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Obornikach odbyło się głosowanie w sprawie odwołania z funkcji Przewodniczącego Krzysztofa Hetmańskiego. Radni stosunkiem głosów 10:9 opowiedzieli się za pozostawieniem go na stanowisku!
- Utworzono .









