Oborniccy Fanatycy zapraszają do wspólnego uczczenia rocznicy wubuchu Powstania Wielkopolskiego (film 2)

Oborniccy Fanatycy zapraszają do wspólnego uczczenia 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

27 grudnia 2018 roku to data szczególna. 100 lat temu rozpoczęły się wydarzenia, które dały Wielkopolsce wyzwolenie spod okupacji niemieckiej. To wydarzenie chcą uczczić Oborniccy Fanatycy. Zapraszają do wspólnego świętowania.

Wielkimi krokami zbliża się setna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego, Powstania w którym ważną i znaczącą rolę odegrali także Oborniczanie.
Z tej okazji chcemy uczcić wszystkich Powstańców z naszej gminy iluminacją, która odbędzie się 27. 12 o godz 17:00 Na Obornickim rynku.
Zapraszamy wszystkich do udziału. Każdy rodowity Wielkopolanin ma w rodzinie Powstańca Wielkopolskiego.
Oddajmy im cześć!
Przyjdź i odpal świeczkę. (Oborniccy Fanatycy - profil)

Działania OF można śledzić przez wydarzenie 100 Rocznica Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Tak rocznice wybuchu Powstania Wielkopolskiego obchodzili kibole Lecha w latach ubiegłych:

Rok 2012 - 94. rocznica:

Rok 2013 - 95. rocznica

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2