Czas na jarmark świąteczny w Rogoźnie (film)

Plac Karola Marcinkowskiego w Rogoźnie w sobotnie popołudnie znów ożyje.

Kilka dni temu na głównym placu w Rogoźnie odbyły się Mikołajki. Dziś 15 grudnia przyszedł czas na jarmark. Tradycyjnie ropocznie się on od Parady Świątecznej spod Urzędu Miejskiego, ale potem jego uczestnicy przemaszerują na Plac Karola, a nie na targowisko - jak to miało dotychczas miejsce. 

Przemarsz ruszy o 13:30, a na placu czekają wszystkich liczne występy artystyczne i możliwość zakupów. Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów. 

plac karola marcinkowskiego jarmark

A jak było przed rokiem? 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież