Zostań wolontariuszem WOŚP

Obornicki sztab Wiekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca do zgłaszania się wolontariuszy.

Sztab WOŚP nie śpi - sztab WOŚP dzielnie pracuje! Tymi słowami obornicki oddział WOŚP pobudza wolonatriuszy do działania.
Jeżeli macie ochotę dołączyć do grona wolontariuszy WOŚP - jeszcze jest na to czas. Ilość identyfikatorów jest ograniczona a my z chęcią oddamy te, które jeszcze mamy do dyspozycji. Im więcej nas będzie zbierać, tym więcej szpitali doposażymy w niezbędny sprzęt. - czytamy na fcebooku.

Chętni mogą zgłaszać się poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

wośp oborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież