Muzyka metalowa zabrzmi w OOK (film)

W Obornickim Ośrodku Kultury ponownie zabrzmi muzyka metalowa w ramach V edycji StormFestu.

V edycja StormFestu zagości ponownie w Obornickim Ośrodku Kultury. Jak co roku dostarczy Wam ostrego, ciężkiego brzmienia na wysokim poziomie. Oborniki odwiedzą kapele z różnych stron Polski - R.O.D. z Lublina oraz Maggoth z Pabianic. Koncert otworzy miejscowy band - gospodarz imprezy - The Rising Storm.

Koncerty odbędą się w sobotę 15 grudnia w OOK. Ceny biletów wynosza 10 zł.

Więcej informacji na temat zespołów:
R.O.D - thrash/death (Lublin)
Ich muzyka to środkowy palec dla wszystkich przez których na tej planecie jest nędznie. Szybkie i agresywne uderzenie bez zbędnych ballad.
https://www.facebook.com/razorofdeath/

MAGGOTH - thrash (Pabianice)
100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu w bezkompromisowy sposób przekazywane słuchaczowi (najlepiej w formie live) tym właśnie jest i zawsze będzie MAGGOTH !!!

Obecny skład:
Artur „Austin” Kubiak – gitara, vox
Adam „Grucha” Gruszczyński – bass
Paweł „Młody” Drozd – bębny

https://www.facebook.com/Maggothrash

THE RISING STORM - thrash/death (Poznań)
Nie grają w kapturach, nie malują twarzy. Nie mają zdolności kredytowej, żeby pojechać w trasę z Metalliką. Ucząc się na cudzych błędach "sex, drugs & rock'n'roll" zmienili na "beer, masturbation & death metal". The Rising Storm nadciąga, by przegonić tęczę.

Skład:
Marcin „Ziejca” Kaźmierski - wokal
Marcin „HomoAssBurner” Gronowski - gitara rytmiczna
Michał „KNP” Partyka - gitara prowadząca
Kamil „Menago” Gronowski - bas
Eryk „Vietnam Veteran” Gaujard - perkusja

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież