W niedziele Wielki Jarmark Świąteczny (film)

Wielki Jarmark Świąteczny odbędzie się w niedzielę 9 grudnia na obornickim Rynku.

9 grudnia w Obornikach znów zrobi się magicznie, a wszystko za sprawą Wielkiego Jarmarku Świątecznego! Nie zabraknie stoisk z rękodziełem i kulinarnymi specjałami, świątecznych animacji dla najmłodszych, sympatycznych alpaków i bogatego programu na scenie.

 

Wśród występujących rodzime gwiazdy sceny teatralnej i muzycznej oraz zaproszeni goście. Wprost z Podhala Folk Kapela „Góralska Hora”, która zaprezentuje kolędy i pastorałki w góralskiej aranżacji, tuż po nich muzyczne przedstawienie dla najmłodszych, a o finałowy klimat zadba  swingujący zespół Dixie Company.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy na Rynek od 10:00 do 18:00.

A jak wyglądał obornicki Rynek w 2014r.?

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież