Pójdą na występ kabaretu Jurki

W piątek 7 grudnia na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury wystąpi kabaret Jurki. Kto wygrał bilety?

Konkursowe zadanie z 5 grudnia było z definicji dość proste dla sympatyków lubuskiego kabaretu. Małą konsternację mógła wywołać sprawa ułożenia nazwisk aktorów piątkowego wydarzenia wg alfabetu. Skład kabaretu, nie same nazwiska, podały poprawnie i naszybciej: Joanna Mazur, Marta Stachowiak i Anastasija Waleriańczyk. Te 3 panie mogą wybrać się w piątkowy wieczór z osobą towarzyszącą do OOK. Początek występu kabaretu o godz. 19:00.

Odbiór bietów prosimy ustalić poprzez kontakt przez prywatną wiadomość na profilu społecznościowym facebook lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach. Szczegóły niebawem na naszym portalu.

JURKI 1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież