Mikołajki Sołeckie w Ryczywole 8 grudnia

Sołtys Ryczywołu wraz z Radą Sołecką zapraszają na tradycyjne Mikołajki Sołeckie.

Od kilku już lat Plac 1 Maja w Ryczywole przemienia się na początku grudnia w świąteczny jarmark. Mikołajki Sołeckie za sprawą Sołtysa Ryczywołu Ewy Knopczyk, a wcześniej Magdaleny Swobody, wraz z Radą Sołecką wprowadzają ryczywolan w klimat świąteczny. Mikołajki Sołeckie mocno zakorzeniły się w cyklu imprez w powiecie obornickim. Obecność na nich jest obowiązkowa.

mikolajki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież