2 Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych - KONKURS!

 W dniach 17- 18.11.2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywać się będą 2 Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych.

Na wystawach zaprezentuje się ponad 260 ras z całego świata. Prowadzona będą na 39 ringach w 4 pawilonach. Poznańska wystawa zawsze gromadzi ogromne rzesze miłośników psów. Można podziwiać najładniejsze psy z bardzo wielu ras. Jest to prawdziwe święto kynologii w Stolicy Wielkopolski. Szczegółowe informacje na temat wystawy dostępne są na stronie organizatorów: http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys&oddzial=poznan

Mamy dla Państwa 3 podwójne bilety, aby uzyskać jeden z nich trzeba przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia jutrzejszego do godziny 20:00 przesłanie rozwiązania zadania: Podaj nazwy 4 ras psów wymienionych na stronie https://www.mtp.pl/pl/kalendarium/wystawa-psow-rasowych/

Fundatorem biletów są Międzynarodowe Targi Poznańskie, będą do odbioru w Poznaniu w Centrum Targowym w dniu wystawy. Zwycięsców konkuru wyłoni lowanie spośród osób, które prawidłowo wykonają zadanie oraz potwierdzą infomację o wygraniu konkursu. Zapraszamy do udziału.

Plakat A3 2018 maly 003

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież