Obchody Niepodległości w Rogoźnie

Setną rocznicę odzyskania Niepodległości Polski obchodzić będzie także Rogożno.

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę na obchody rocznicy zapraszają Burmistrz Rogoźna i Przewodniczący Rady Miejskiej. Uroczystości rozpoczną się o godz. 14:30 wizytą w Urzędzie Miejskim Romana Dmowskiego. Część dalsza obchodów będzie miała miejsce na Placu Karola Marcinkowskiego, a następnie w kościele św. Wita.

Wcześniej, bo przed godz. 12:00 odbędzie się wspólne odśpiewanie hymnu.

Szczegóły uroczystości związanej z 11 listopada prezentujemy na poniższym plakacie.

Plakat 11 listopada poparaw

Komentarze  

#1 Lannalvarez 2018-11-11 19:42
Według zapewnień producenta: środek dostarcza wszystkich substancji niezbędnych do powiększenia penisa, podnosi libido, poprawia krążenie krwi w prąciu, uwalnia męskie hormony. Co o Titan Gelu piszą na forum? Opinia Damiana: Kupiłem ten żel zachęcony reklamą. Mój penis nie jest zbyt duży, a do tego często mam problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu. Nigdy nie próbowałem żadnych środków powiększających penisa, ale postanowiłem dać szansę temu żelowi. http://gel-titan.pl/#7 Nie posłuchają, kierunki dalszych treningów o nieprawidłowym planu, ani zrozumieć kilka porad dotyczących tworzenia wszystko działa prawidłowo. Metoda ta jest zależna od męskości. Przekonaj się sam w jak prosty sposób można zyskać kilka dodatkowych centymetrów. Poniżej dowiesz się dlaczego warto sięgnąć właśnie po Titan Gel . Poznaj opinie na jego temat oraz gdzie go znaleźć i to za jak najniższą cenę.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież