Kino 9D już od poniedziałku w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłą przygodę z kinem 9D.

Do filmów w 3D już się przyzwyczailiśmy. Od poniedziałku do środy (8-10 października) w parku OOK będzie można zobaczyć kino 9D a w nim świetną zabawę. Czekają na widzów bowiem specjalne efekty, takie jak ruchoma platforma, wiatr, woda, okulary 3D i wiele innych.

Wszystko to będzie dostępne w ramach krótkich filmów o różnorodnej tematyce. Kino zaprasza w godzinach 12:00-20:00. Wstęp 15 złotych. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież