Pokój zagadek od 6 października w Obornikach

W ofercie Obornickiego Ośrodka Kultury znajdziemy w październiku m.in. Pokój Zagadek.

Nowością w jesienno-zimowej ofercie OOK jest  "ESCAPE ROOM - Pokój Zagadek" w ramach Akademii Odkrywców. Ta atrakacyjnie zapowiadająca się zabawa będzie dostępna już od 6 października br. W programie znajdziemy AŻ CZTERY ROZGRYWKI przygotowane przez MOBILNE POKOJE ZAGADEK. Scenariusze, z którymi uczestnicy będą mieli okazję się zmierzyć to: "Młodzi Medycy", "Pracownia Fotograficzna", "W potrzasku", "Dom Baby Jagi".

Cykl spotkań dopełnią 4 wydarzenia wypełnione atrakcjami takimi jak gry plenerowe, kalambury, gry sportowe i wiele innych. 
Oferta skierowana jest dla uczestników w wieku od 6 do 12 lat. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie OOK i pod numerem tel. 61 29 61 424, 605 600
494."

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież