Czas na oficjalne otwarcie Placu K. Marcinkowskiego w Rogoźnie (foto)

W Rogoźnie zostanie dziś oficjalnie otwarty Plac Karola Marcinkowskiego.

Po kilku miesiącach prac główny plac w Rogoźnie zyskał nowe oblicze. Mieszkańcy zachodzące zmiany mogli śledzić na bieżąco. Dziś 28 września o godz. 16:00 Plac zostanie oficjalnie otwarty. Szczegóły programu wydarzenia znajdują się na poniższym plakacie.

Kilkanaście zdjęć z 25 września przebudowanego Placu prezentujemy poniżej.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież