Oborniccy seniorzy będą świętować w OOK

Weekend 14 i 15 września będzie w Obornikach należał do seniorów.

Jeśli nie całe miasto, to przynajmniej park OOK i okolice! W piątek, 14 września o godz. 19:00 Patriotyczna Biesiada: czyli wspólne śpiewanie, wspominanie, ciasto i wyborne trunki. Biesiada patriotyczna, bo to rocznica odzyskania niepodległości. Do wspólnego śpiewania przygotowujemy pieśni patriotyczne. O historii ich powstania i roli jaką odegrały w dziejach Polski opowie historyk Małgorzata Jarocińska.

Program na sobotę, 15 września rozpocznie się o godz. 11:00 na obornickim Rynku. Właśnie wtedy pod wodzą Obornickiej Orkiestry Dętej  wyruszy do parku OOK patriotyczna parada. Dominować mają kolory: biały i czerwony, ale podobnie jak w ubiegłym roku nie powinno zabraknąć fantazyjnych kapeluszy. W OOK o godz. 12:00 Spektakl „Pani Twardowska” w wykonaniu zespołu After Work, o 14:00 Występ zespołu „Sonata” a o 16:15 Recital Bartosza Kuczyka.

Oprócz tego szereg innych atrakcji: prezentacje, prelekcje, konkurencje sportowe i gwarantowany dobry humor.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2