Czas na dożynki w gminie Rogoźno (film)

Kaziopole zaprasza na dożynki gminne. Po gminie Ryczywół czas na święto plonów w gminie Rogoźno.

Podobnie, jak w minioną sobotę, będzie w weekend świadkami kolejnych dożynek gminnych. Tym razem przeniesiemy się do Rogoźna. Gospodarzem święta plonów będzie Kaziopole z sołtysem Błażejem Boksem.

Oprócz tradycyjnego korowodu odbędzie się wiele imprez uświetniających ten dzień. Wieczorem odbędzie się koncert zespołu Piękni i Młodzi.

Przed rokiem w Gościejewie na scenie zobaczyliśmy Andre.

 

 

Komentarze  

+2 #1 Daniel 2018-09-01 22:42
Tylko to badziewiaste disco z pola to na drzewo!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież