Giełda pomysłów w Obornickim Ośrodku Kultury

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w giełdzie pomysłów.

Wszystkich, którzy mają ciekawą ofertę na spędzanie czasu w sezonie 2018/2019 zapraszamy 01.09 do OOK. Obornicki Ośrodek Kultury organizuje bowiem kolejną Giełdę pomysłów: korepetycje językowe, kursy tańca, lekcje gry na gitarze, aikido czy jakiekolwiek inne propozycje. Organizatorzy oferują wam  miejsce w parku, stoliki, nagłośnienie  i mamy nadzieję, wielu potencjalnych klientów!

Warto więc wybrać się do OOK w sobotę 01.09 w godz 15.00 – 19.00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież