Wakacyjny Festyn Rodzinny z Power Play i Bartkiem Tecławem (film)

Burmistrz Rogoźna zaprasza na Wakacyjny Festyn Rodzinny.

Sobota 28 lipca będzie stała pod znakiem rozrywki w Rogoźnie. Tego dnia Bumistrz Rogoźna zaprasza na Wacyjny Festyn Rodzinny. Na Targowisku Miejskim "Mój Rynek" czeka moc atrakcji i zabawy dla całych rodzin. Początek Festynu wyznaczono na godz. 15:00. Na godz. 19:00 czas zarezerwowno dla zespołu Power Play, a godzine przed nim na scenie zobaczymy Bartka Tecława.

Szczegóły Festynu znajdują się na poniższym plakacie. 

festyn rodzinny plakat

Komentarze  

+2 #1 Daniel 2018-08-06 15:14
Na drzewo albo na pole z takim dziadostwem !!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież