Blues Express tym razem nie pojedzie przez powiat obornicki (film)

W sobotę 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Blues Express.

Blues Express organizowany jest w Zakrzewie od 1993 roku. W ramach tego wydarzenie muzycznego z Poznania jedzie specjalny pociąg. Niestety w tym roku nie zobaczymy go w Obornikach i Rogoźnie. Ma to związek z przebudową linii kolejowej Poznań - Piła. Pociąg w 2018 roku pojedzie z Poznania do Krzyża, a następnie przez Trzeciankę do Piły i dalej do Zakrzewa.

My przypominamy wizytę muzycznego pociągu w Rogoźnie w 2013 roku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież