Czas na Wianki w Obornikach!

Oborniki zapraszają na Wianki. Program imprezy zaczyna się o 17:00, a zakończy o 23:00 pokazem sztucznych ogni.

Obornickie Winki to impreza, któa ściąga do miast tysiące ludzi z okolicznych powiatów. Urok imprezy organizowanej na brzegach Warty stał się już obowiązkowym punktem święta Obornik. Zasługa w tym przede wszystkim Stowarzyszeniu Aplaga, ale także OOK oraz Urzędowi Miasta. Liczba organizacji i osób zaangażowanych w przygotowanie tej imprezy jest bardzo długa. Efekt jak zwykle jest świetny. Koniecznie więc tzreba być także i dziś w Obornikach.

W programie imprezy znajdziemy:

17.00 Rozpoczęcie
17.05 Dixie Band
18.00 Octopus’s Garden
19.00 Pokazy Na Wodzie
20.30 Modesta Pastiche
21.30 Brass Band Oborniki feat. Daniel Moszczyński
22.30 Obrzęd Wiankowy
• Fair Flame
• Teatr z Głową w Chmurach
23.00 Pokaz Fajerwerków

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież