Dni Ryczywołu w sobotę i niedzielę (film)

Już w ten weekend odbędą się Dni Ryczywołu. Święto potrwa 16 i 17 czerwca.

W ten weekend rozpoczyna się kilkudniowe święto Obornik. Nie tylko jednak ta gmina będzie świętowała. 16 i 17 czerwca odbędzie się także cykl imprez w Ryczywole. Święto w tej gminie jest podzielone na 2 dni o bardzo różnej specyfice programowej. Sobota jest poświęcona głównie akcentom sportowym. Tutaj prym będą wiodły zespoły Golnicy Ryczywół. Niedziela to czas dla kultury.

Poniżej prezentujemy szczegółowy plan obchodów Dni Ryczywołu oraz wspomnienie z ubiegłorocznych obchodów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież