Biesiada Rybna w Obornikach już 20 maja!

biesiada rybna oborniki juz 20 maja w obornikachStowarzyszenie Wodnieckie APLAGA zaprasza na kolejną edycję Biesiady Rybnej w Obornikach.

Współpracujący z OOK zespół TALDEO, który prowadzi Karol Bzdręga zaprezentuje się na scenie, a wokół niej oczywiście kramiki i stoiska animacyjne. Odbędzie się również spływ kajakowo- tratwiany z Mściszewa do Obornik, dla najmłodszych przewidziano ciekawe konkursy, łamigłówki oraz animacje z wikingami.

Wszystko na obornickiej mini plaży, nad Wartą, gdzie gospodarzem jest Stowarzyszenie Wodniackie APLAGA.

Serdecznie zapraszamy!

biesiada rybna oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież