Przyjdźcie na Rogozińską Petardę

przyjdzcie na rogozinska petarde roksana babicz

Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców gminy na Rogozińską Petardę.

Specjalnie dla mieszkańców swojej gminy Rogoźińskie Centrum Kultury zaprasza na ekstremalne pokazy motorowe i rowerowe. Ta atrakcyjnie zapowiadająca się impreza odbędzie się 19.05.2018 w Amfiteatrze OSP w ramach akcji Rogozińska Petarda.

Celem akcji jest pomoc dla Roksany Babicz. Roksana choruje na zespół padaczkowy o ciężkim przebiegu. Następstwem zespołu dravet’a są: upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, spowolniony rozwój psychomotoryczny oraz zaburzenia mowy i zachowania. Mimo to, Roksana jest bardzo pogodnym dzieckiem ! Kocha swój świat i bardzo ufa ludziom.

Do akcji postanowił przyłączyć się między innymi Martin Bugaj Santo – prywatnie Marcin Bugajewski, który jest wielkim pasjonatem Trialu rowerowego i motorowego.

Od 20 lat utrzymuję się w czołówce zwycięzców całej Europy. Zdobył między innymi Drużynowe vice Mistrzostwo Świata w Cartagenie w Hiszpanii, vice mistrzostwo Polski w kategorii Elita 26”, zwyciężał w zawodach Trialowych w Oleśnicy, Szklarskiej Porębie, Warszawie, Turku. Stawał na podium w Mikulovice (Czechy), Nowym Targu, Krakowie, Rabce Zdroju. Został Mistrzem Polski w Hali – Jazda po przeszkodach na czas ( Zawiercie), wygrywał również w skoku wzwyż oraz dal na rowerze. Wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Trialowe na motorze w ramach Pucharu Polski.

Bądźcie w sobotę w Amfiteatrze.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Kino 9D już od poniedziałku w OOK

04-10-2018 | Wyświetleń:404

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłą przygodę z kinem 9D.

Mariusz Szczygieł i spotkanie z czeską kulturą …

03-10-2018 | Wyświetleń:276

Mariusz Szczygieł będzie gościem gościem czeskiego wieczoru w ramach Spotkań z kulturą w Obornickim Ośrodku Kultu...

Pokój zagadek od 6 października w Obornikach

01-10-2018 | Wyświetleń:668

W ofercie Obornickiego Ośrodka Kultury znajdziemy w październiku m.in. Pokój Zagadek.

Czas na oficjalne otwarcie Placu K. Marcinkowskieg…

28-09-2018 | Wyświetleń:1716

W Rogoźnie zostanie dziś oficjalnie otwarty Plac Karola Marcinkowskiego.

Teatr Polska znów w Obornikach. Zapraszamy na 3 s…

27-09-2018 | Wyświetleń:456

Teatr Polska znów zawita w Obornikach. Pierwszy spektakl już 7 października w OOK.

Trwa remont objezierskiego Domu Kultury

19-09-2018 | Wyświetleń:533

Objezierski Dom Kultury ma być oddany do użytku jeszcze w tym roku.