Przyjdźcie na Rogozińską Petardę

przyjdzcie na rogozinska petarde roksana babicz

Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców gminy na Rogozińską Petardę.

Specjalnie dla mieszkańców swojej gminy Rogoźińskie Centrum Kultury zaprasza na ekstremalne pokazy motorowe i rowerowe. Ta atrakcyjnie zapowiadająca się impreza odbędzie się 19.05.2018 w Amfiteatrze OSP w ramach akcji Rogozińska Petarda.

Celem akcji jest pomoc dla Roksany Babicz. Roksana choruje na zespół padaczkowy o ciężkim przebiegu. Następstwem zespołu dravet’a są: upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, spowolniony rozwój psychomotoryczny oraz zaburzenia mowy i zachowania. Mimo to, Roksana jest bardzo pogodnym dzieckiem ! Kocha swój świat i bardzo ufa ludziom.

Do akcji postanowił przyłączyć się między innymi Martin Bugaj Santo – prywatnie Marcin Bugajewski, który jest wielkim pasjonatem Trialu rowerowego i motorowego.

Od 20 lat utrzymuję się w czołówce zwycięzców całej Europy. Zdobył między innymi Drużynowe vice Mistrzostwo Świata w Cartagenie w Hiszpanii, vice mistrzostwo Polski w kategorii Elita 26”, zwyciężał w zawodach Trialowych w Oleśnicy, Szklarskiej Porębie, Warszawie, Turku. Stawał na podium w Mikulovice (Czechy), Nowym Targu, Krakowie, Rabce Zdroju. Został Mistrzem Polski w Hali – Jazda po przeszkodach na czas ( Zawiercie), wygrywał również w skoku wzwyż oraz dal na rowerze. Wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Trialowe na motorze w ramach Pucharu Polski.

Bądźcie w sobotę w Amfiteatrze.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież