Nie macie pomysłu na długi weekend czerwcowy?

szok szamotuły enej program imprez w Szamotulach

Szamotulski Ośrodek Kultury zaprasza na obchody Dni Szamotuł.

Znany jest już dokłądny harmonogram imprez związanych z obchodami święta Szamotuł. Pierwszego czerwca na scenie zobaczymy Arkę Noego. Dzień później będzie wiwle tańców, a wieczorem na scenie zagra i zaśpiewa zespół Piękni i Młodzi. Na koniec weekendu na scenie zobaczymy Enej.

Szczegółowy program znajduje się na poniższym plakacie.

dni szamotul - znamy harmonogram imprez

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież