Antonio Vivaldi w Obornikach już w niedzielę 6 maja

ook antonio vivaldi 6 maja w obornikach

W niedzielę 6 maja w Obornicki Ośrodku Kultury zabrzmi muzyka Antoniego Vivladiego.

Dzięki współpracy z Fundacją Muzyki Dawnej „Canor”, OOK bierze udział w projekcie „Filharmonia bez Filharmonii”. Jego celem jest prezentacja muzyki dawnej w niewielkich miastach. Pierwsze marcowe spotkanie rozpoczynające cykl poświęcone było muzyce Jerzego Fryderyka Händla. „Cztery pory roku” to chyba najbardziej znane dzieło bohatera kolejnego spotkania, Antoniego Vivaldiego. Utwory mistrza baroku usłyszymy w wykonaniu Zespołu Barokowego „GREEN KORE”. 

Na koncert zapraszamy 06 maja 2018r. godz. 18.00.       Wstęp 8,00 zł.

2018.05.06 Filharmonia bez filharmonii II

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież