W Rogoźnie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja już od 09:00

program ochodow 3 maja rogozno

Gmina Rogoźno zaprasza swoich mieszkańców na uroczystości związane z upamiętnieniem rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Program uroczystości przewiduje spotkanie na parkingu przed Ochotniczą Strażą Pożarną o godz. 09:00. Stąd nastąpi przemarsz do kościoła pw. św. Wita, gdzie wszyscy wezmą udział w kolicznościowej mszy św. Po niej odbędą się oficjalne uroczystości na Placu Powstańców Wlkp.

Więcej informacji znajduje się na poniższym plakacie.

obchody 3 maja w rogoznie plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież