W czwartek zmiany na obornickim Rynku

rynek oborniki zmiany w organizacji ruchu fot um oborniki3 maja na obornickim Rynku zostaną wprowadzone czasowe zmiany w organizacji ruchu.

 

Jednym z punktów programu jest rekonstrukcja historycznej bitwy o Wrzeszczynę zorganizowana przez Stowarzyszenie Historyczno – Rekonstrukcyjne „Kraina Warty”. Na czas rekonstrukcji (godz. 13:00-14:00) zostanie wstrzymany ruch na małym moście w kierunku z ul. Szamotulskiej na Rynek. Zostanie również zamknięta ul. Nadbrzeżna oraz dwie drogi po wschodniej części Rynku.

W tym dniu również od godziny 7:00 do 15:00 zostaną wyłączone parkingi po wschodniej części rynku.

3 maja oborniki 2018

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież