Powiatowe obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

ug ryczywol 3 maja  w Ryczywole

Gmina Ryczywół będzie gospodarzem obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zgodnie z tradycją powiatowe uroczystości organizowane są co roku przez inny samorząd. W 2018 roku jest to Ryczywół. Uroczystości będa połączone z obchodami święta strażaków. Stąd też o 13:00 ceremonia rozpocznie się od wjazdu wozów strażackich na Plac 1 Maja. Godzinę później odbędzie się msza św., a po niej główne wydarzenia obchodów święta strażaków oraz 3 Maja.

powiatowe obchody 3 maja w Ryczywole

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież