Czadoman i Mig w lipcu w Obornikach (film)

Czadoman i Mig w lipcu w Obornikach summer dance Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza 20 lipca na kolejną edycję SUMMER DISCO & DANCE FESTIVAL Oborniki.

Kierownikiem artystycznym imprezy jest Bartek Tecław. W tym roku do Obornik zaprosił wraz z OOK m.in. Czadomana i zespół Mig. Obornicki Ośrodek Kultury wraz z Bartkiem Tecławem zapraszają już dziś na to muzyczne wydarzenie.

 

Komentarze  

+4 #1 Sandra 2018-04-27 13:17
Zaproście wreszcie normalnych muzyków , a nie takich prymitywów !!!! Oborniki na to zasługują!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież