Grzegorz Turnau już dziś w OOK

 

grzegorz turnau juz dzis w ook fot. klatka z teledysku Grzegorz Turnau Bracka ytube

 

Zapraszamy na koncert Grzegorza Turnaua do Obornickiego Ośrodka Kultury.

Grzegorz Turnau  polski aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta. Stworzył swój własny styl muzyczny i kompozycyjny nawiązujący do  jazzu i smooth jazzu. Głównie wykonuje poezję śpiewaną akompaniując sobie na fortepianie. Grzegorz Turnau  jest osobowością  polskiej sceny muzycznej, od lat związany z krakowskim środowiskiem artystycznym. Do najbardziej znanych utworów artysty należą m.in. „Naprawdę nie dzieje się nic”, „Cichosza”, „Między ciszą a ciszą”, „Bracka”, „To tu, to tam”, „Kawałek cienia” czy „Leniwa głowa”.

Grzegorz Turnau w Obornikach wystąpi w towarzystwie gitarzysty Jacka Królika. Znakomity duet przedstawi program o dość enigmatycznym tytule „Sowie Piosenki”. Tytuł powstał w wyniku konferansjerskiego przejęzyczenia; miało być „Swoje Piosenki”. Skojarzenie z sową – ptakiem będącym symbolem mądrości, jest jak najbardziej uzasadnione ze względu na wyjątkowość tektstów spod pióra Grzegorza Turnaua.

Koncert Grzegorza Turnaua już dziś o godz. 19:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież