Powiatowy finał "mikrofonii" czas zacząć

powiatowy final mikrofonia oborniki

Już dziś 4 kwietnia rusza finał powiatowy "mikrofonii".

Pod tym hasłem od siedmiu lat w Obornickim Ośrodku Kultury organizowane są Powiatowe Przeglądy Młodych Talentów, mające na celu wyłonienie uzdolnionej muzycznie młodzieży. Drogą do występu w tym przeglądzie jest przejście przez eliminacje gminne. Do udziału w tegorocznym finale powiatowym zakwalifikowało się 46 wokalistów oraz 21 instrumentalistów.   

Na przesłuchania zapraszamy 4 i 5 kwietnia br. od godziny 9.00.      Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2