„Filharmonia bez filharmonii” – kolejny cykl OOK

 

Filharmonia bez filharmonii koncert barokowy w ook

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na 4 koncerty. Na początek usłyszymy barokowy zespół Kore.

Zbigniew Wodecki namawiał w swej słynnej piosence, aby „zacząć od Bacha”, Obornicki Ośrodek Kultury w nowym cyklu chce zacząć  od  Jerzego Fryderyka Händla.  Dzięki współpracy z Fundacją Muzyki Dawnej „Canor”, OOK weźmie udział w projekcie „Filharmonia bez Filharmonii”. Jego celem jest prezentacja muzyki dawnej w niewielkich miastach. Na bieżący rok planowane są 4 koncerty w Obornikach. W pierwszym  wystąpi  Zespół barokowy „Kore” w składzie: Karolina Habało – skrzypce, Alicja Sierpińska – skrzypce, Paulina van de Pavert – wiolonczela i Joanna Boślak-Górniok – klawesyn. W programie: sonaty   Jerzego Fryderyka Händla.

Na pierwszy koncert zapraszamy 15 marca 2018r. godz. 18.00.       Wstęp 10 zł.

2018.03.15 Filharmonia bez filharmonii

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież