Wspólnie odwołajmy zimę w Jaraczu

wspolnie odwolajmy zime w jaraczu marzanna eoborniki

Do tradycyjnego już żegnania zimy zapraszamy 18 marca do Jaracza.

W najbliższą niedzielę Muzeum Młynarstwa w Jaraczu przygotowała atrakcje związane z obrzędem żegnania zimy i witania wiosny. W planie znalazły się bowiem m.in.:
- wykonywanie kukieł marzanny,
- przejście barwnym orszakiem nad rzekę,
- pożegnanie zimy i powitanie wiosny,
- ognisko i wiosenne zabawy.

Organizator zapewnia materiały do wykonania kukły Marzanny, a ponieważ będzie również rozpalone ognisko, warto pomyśleć o zabraniu ze sobą prowiantu.

Serdecznie zapraszamy do Jaracza 18 marca!

Marzanna 2018 jaracz

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież