Przejechali tandemem całą Azję

klaja azja przejechali tandenem cala azje

9 marca w obornickiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z podróżnikami Karoliną i Aleksandrem Klają.

Karolina i Aleksander Klaja w latach 2013-2014 odbyli wyprawę przez cały kontynent azjatycki, od Polski aż do Singapuru, mając za środek lokomocji składany tandem polskiej produkcji z lat ’70.

Podróż zajęła im 1 rok, 2 miesiące i 12 dni, w czasie których pokonali na rowerze ponad 22 000 km w 16 krajach (Ukraina, Mołdawia, Rosja, Kazachstan, Mongolia, Chiny, Korea Południowa, Japonia, Hong Kong, Wietnam, Laos, Tajlandia, Kambodża, Malezja, Singapur i Indonezja).

Początek spotkania o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież