After Party zagra na otwarciu Hali w Ryczywole! (film)

after party zagra na otwarciu Hali w Ryczywole

Zespół After Party zagra 17 marca na otwarciu Hali Widowiskowo-Sportowej w Ryczywole!

Hala Widowiskowo-Sportowa w Ryczywole wkrótce zostanie oficjalnie otwarta. Prace dobiegają końca. Oficjalne otwarcie obiektu wyznaczono na 17 marca 2018 roku. Oddanie do użytku takiej inwestycji musi odbyć się z przysłowiowymi fajerwerkami, a te będą na pewno!

Na razie niewiele wiemy o programie związanym z otwarciem Hali. Wiemy jednak na pewno, że gościem specjalnym będzie zespół After Party! Koncert ma się rozpocząć o godzinie 18:00. Umowa została już podpisana, co potwierdziła nam Wójt Ryczywołu Renata Gembiak-Binkiewicz. Na chwilę obecną nie jest wiadomo, ile osób będzie mogło zobaczyć koncert.

Jak gra i śpiewa zespół After Party mogliśmy się przekonać podczas Dni Obornik w 2016 roku. Do otwarcia Hali będziemy powracać w najbliższych dniach. Dziś zapraszamy do obejrzenia jednego z teledysków zespołu.

Komentarze  

+3 #1 Sandra 2018-02-27 21:43
Na drzewo z tymi pajacami!!!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież