Obornicka Orkiestra Dęta zaprasza na koncert pt. "Z batutą i humorem"

obornicka orkiestra deta zaprasza na zimowy koncert

Obornicka Orkiestra Dęta zaprasza na swój zimowy koncert pt. "Z batutą i humorem".

Z batutą i humorem”- tak będzie się nazywał tegoroczny zimowy koncert Obornickiej Orkiestry Dętej. Wydarzenie to odbędzie się w ostatni dzień ferii, czyli 25 lutego.

Wraz z orkiestrą wystąpią:
– Chór Męski ARION
– Pro Musica
– Zespół TRZY PO TRZY

Koncert poprowadzą: Paweł Kuleszewicz, Kabaret z Woźnej oraz Sylwia Fiołek.
Obornicki Ośrodek Kultury
25 lutego 2018, godz. 17:00
Wstęp wolny

obornicka orkiestra deta

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież