Piękni i Młodzi oraz Enej zagrają w Szamotułach

piekni i mlodzi oraz enej w szamotulach fot szok, enej

Szamotulski Ośrodek Kultury zdradził gwiazdy muzyczne tegorocznych Dni Szamotuł.

W 2018 roku święto w Szamotułach potrwa 3 dni. Już 1 czerwca dzieci będą mogły bawić się przy piosenkach Arki Noego. Drugiego dnia najmłodsi będą bawić się przy utworach Majki Jeżowskiej, a tych starszych zabawii zespół Piękni i Młodzi. Finał Dni Szamotuł będzie miał miejsce w niedzielę 3 czerwca, a szamotulan do zabawy porwą rytmiczne utwory olsztyńskiej grupy Enej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież