Propozycje GOK Ryczywół na ferie zimowe

gok ryczywol ferie zimowe

Gminny Ośrodek Kultury przygotował bogatą ofertę zajęć dla dzieci w okresie ferii zimowych.

Propozycja GOK to nie tylko zajęcia w Ryczywole. Przewidziano bowiem również wycieczkę. Oprócz niej w programie można znaleźć zajęcia artystyczne, plastyczne czy manualne. Będzie można też zobaczyć bajki. Ciekawie zapowiada się także spotkanie z leśnikiem. Tematy związane z lasem niosą ze sobą zawsze duże zainteresowanie dzieci.

Szczegółowy program ferii w Ryczywole prezentujemy na poniższych plakatach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież