Zapraszamy na Błęlitny Balik Karnawałowy

zapraszamy na blekitny balik karnawalowy

Na zabawy i tańce zaprasza wszystkie dzieci Rogozińskie Centrum Kultury.

W niedzielę 4 lutego w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbędzie się Błękitny Balik Karnawałowy dla dzieci. Organizatorzy przygotowali atrakcje wśród których będą tańce, zabawy i konkurs na stroje karnawałowe. Kolorem dominującym ma być błękit.

Bal potrwa od godz. 15:00 do 17:00. Serdecznie zapraszamy w imieniu RCK!

balik karnawalowy dla dzieci

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież