Orszaki z 3 królami przejdą ulicami Obornik

6 stycznia ulicami Obornik przejdzie korowód z 3 królami.

Parafie z Obornik oraz Objezierza i Rożnowa wraz ze Stowarzyszeniem Wspólnotą Wolontariuszy Hospicyjnych „Ludzki Gest” im. Jana Pawła II w Obornikach zapraszają serdecznie w sobotę, 6 stycznia na wspólne przeżywanie Święta Trzech Króli.

Uroczystości przy „Szopce Betlejemskiej” na Rynku rozpoczną się o godzinie 13.00 po przybyciu orszaków z parafii, które wyruszą z kościołów po mszach świętych o godzinie 12.00.

orszak 3 króli plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież