Już w sobotę Jarmark Bożonarodzeniowy w Rogoźnie (film)

jarmark bozonarodzeniowy w rogoznie

W sobotę zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy do Rogoźna.

Miejscem świątecznego festynu będzie targowisko "Mój Rynek". W programie m.in. znalazła się Parada z Mikołajem, która rozpocznie się już o godz. 13:30. Potem czeka nas zarówno pisanie listów do Mikołaja, zdobienie bombek, czy też prace z ozdobami chinkowymi. Całość oczywiście nie mogłaby się odbyć bez muzyki i występów artystycznych. Szczegóły programu znajdują się na poniższym plakacie.

jarmark

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież