Już w niedzielę Wielki Jarmark Świąteczny w Obornikach (film)

Juz w niedziele Wielki Jarmark Swiateczny w Obornikach

W niedzielę na obornickim Rynku już po raz piąty zorganizowany zostanie Wielki Jarmark Świąteczny.

Gwiazdą Jarmarku będzie Mateusz Ziółko. Nie tylko jednak on wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Na scenie zobaczymy bowiem m.in. chór Con Brio i zespół Brass Band. Oprócz akcentów muzycznych czeka nas szereg atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. Podobnie, jak w ubiegłym roku zobaczymy alpaki.

W wystroju Rynku zmieni się jedna rzecz. W miejscu, gdzie stała duża choinka ustawiona zostanie scena. Dla drzewka zabraknie miejsca. W zamian na głównym placu Obornik pojawi się 6 mniejszych choinek. Duże świąteczne drzewko pojawi się na Rynku tuż po Jarmarku.

Na Wielki Jarmark Świąteczny zaprasza Krzysztof Sroka z Biura Promocji i Sportu. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież