17 grudnia charytatywny koncert dla pogorzelców z Urbania

17 grudnia koncert charytatywny dla pogorzelcow z Urbania

W imieniu Szkolnego Koła TPD działającego przy Zespole Szkół w Kowanówku zapraszamy na charytatywny koncert kolęd "Razem możemy więcej".

Celem koncertu będzie pomoc dla Wiktorii, uczennicy Szkoły w Kowanówku. Jej rodzina straciła mieszkanie w wyniku pożaru. Akcja pomocy dla rodziny z Urbania odbędzie się 17 grudnia w kościele pw. św. Józefa w Obornikach o godz. 16:00. Będzie więc okazja do wsparcia poszkodowanej rodziny.

Partnerami koncertu są szkolne koła TPD, PCK i Caritas.

tpd

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież