Dzień Niepodległości w Obornikach ze zmianami (film)

Dzien Niepodleglosci w Obornikach ze zmianami

Gminne obchody Święta Niepodległości w Obornikach będą miały zmienioną formułę.

We wszystkich 3 gminach powiatu obornickiego odbędą się uroczyste obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W Rogoźnie będą one miały charakter powiatowy (kliknij).

W Obornikach postanowiono zmienić formułę świętowania. Z rana tradycyjnie już, bo po raz ósmy, odbędzie się Bieg Niepodległości. Popołudniem uczestnicy świętowania nie udadzą się na ul. Paderewskiego, ale na teren Obornickiego Ośrodka Kultury. Co tam będzie się działo? To wyjaśnił nam dziś Krzysztof Nowacki - Sekretarz Gminy Oborniki.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież