Już jutro Dożynki Gminne w Gościejewie z koncertem Andre! (film)

juz w niedziele dozynki gminne w gosciejewie z koncertem Andre

W niedzielne popołudnie w Gościejewie odbędą się Dożynki Gminne w gminie Rogoźno. Gwiazdą wieczornego koncertu będzie Andre.

Przed tygodniem odbyły się pierwsze dożynki o charakterze gminnym. Miały miejsce w Tłukawach w gminie Ryczywół. Jutro natomiast Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski zaprasza do Gościejewa. Święto plonów rozpocznie się o 13:45 od korowodu traktorów, a zakończy się zabawą taneczną, która potrwa do godz. 02:00!

Serdecznie zapraszamy w imieniu Burmistrza Rogoźna, Sołectwa Gościejewo i Przewodniczącego Rady Miejskiej Henryka Janusa.

dozzynki plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież