Już we wrześniu "Weekend seniora" w Obornikach

Weekend seniora juz we wrzesniu w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury już dziś zaprasza na kolejna imprezę skierowaną do seniorów.

"Weekend seniora" to wydarzenie dedykowane najstarszym mieszkańcom gminy Oborniki. Został wymyślony i  zaproponowany przez Obornicką Radę Seniorów a przeprowadzony zostanie przy współpracy Rady Seniorów z OOK, OCS, UTW, UM, Spółdzielnią Mieszkaniową i innymi instytucjami.

 

W programie przewiduje się m.in. : Biesiada Wspomnień (stare zdjęcia, wspólne śpiewanie, degustacje), Parada Kapeluszy ( przemarsz z Rynku do OOK przy wtórze muzyki), Prezentacje Muzyczne (Audiofeels, Dixie Team, Obornicka Orkiestra Dęta, Sonata, Pro Musica), Wystawa Prac Prof.Wiktora Zina,  ABC Nordic Walking, pogadanki o zdrowej diecie, zapobieganiu chorobom kręgosłupa, animacje dla dziadków i wnuków, wystawy i degustacje.

Termin "Weekendu seniroa" wyznaczono na 15-16 września br.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież