Dziś w OOK wyświetlony zostanie "Wstrząs"

Wstrzas z Willem Smithem - kadr z filmu

W ramach piątkowych wieczorów w OOK dziś wyświetlony zostanie "Wstrząs" z Willem Smithem w roli głównej.

Wstrząs (ang. Concussion) to amerykański dramat filmowy w reżyserii Petera Landesmana. Film powstał w 2015 roku. Tematem dramatu jest odkrycie przez patologa powodów przedwczesnych śmierci byłych zawodników amerykańskiej ligi futbolu.

Will Smith za rolę w tym filmie był nominowany do nagrody Złoty Glob w 2016 dla najlepszego aktora w filmie dramatycznym. 

Seans wyświetlony zostanie o godz. 21.30. Wejście jest darmowe. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież