Wczoraj koncertowo, dziś Wianki

Wianki obornickie 2017

W ramach Dni Obornik dziś organizatorzy zapraszają na Wianki.

Po wieczornym spotkaniu z muzyką w piątek organizatorzy Dni Obornik zapraszają dziś na tradycyjnie Wianki. W programie oczywiście nie brakują dobrej muzyki, ale i też popisów na rzece w wykonaniu specjalistów od flyboardingu czy wakeboardingu. Do tego m.in. zobaczymy wyścigi na tratwach. nie może oczywiście zabraknąć pokazu sztucznych ognii.

Więcej informacji na poniższym plakacie.

wianki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież