Bo jest tylko taki jeden weekend w roku!

Varius Manx na scenie w obornikach

Dla oborniczan rozpoczyna się dziś najlepszy weekend w roku!

W życiu każdego chyba mieszkańca gminy Oborniki nie ma lepszego weekendu od tego, który zaczynamy. Muzyczny piątek, sobotnia noc świętojańska nad Wartą i kulinarna niedziela. Cykl imprez na wysokim poziomie, który staje się firmowym znakiem Obornik. 

W te dni w Obornikach spotkać można samochody z sąsiednich powiatów. I to nie są pojedyncze auta. Organizacja Dni Obornik jest na takim poziomie, że uczestniczyć chce w nich wiele osób. Zapewne będzie tak i w ten weekend. Przybywajcie więc do Obornik z wyprzedzeniem czasowym, abyście nie utknęli w korkach. Będzie się działo! Zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów z panem burmistrzem Tomaszem Szramą na czele.

 Co dziś?

Amfiteatr: 
16.30: Obornickie Gzuby
17.00: Szkoła Ruchu I Tańca „Kontrast” 
17.45: Szkoła Cat Clan Dance & Fitness Studio 
18.30: Obornicka Orkiestra Dęta
19.15: Grizzly Band 
19.45: Big Band Lüchow

Scena Główna: Noc z Gwiazdami

20.45: ANN 
21.30: Varius Manx i Kasia Stankiewicz 
 22.45: Gramol 
23.00: Grubson Live Band
00.30 - 02.00: Befor Revolution Club Festival z Dj Koza i Dejessy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież